آسو تجارت فرتاک یزد

English / فارسی

درباره آسـو

___________

شرکت آسو تجارت پارسیان یزد در سال 1396 در اداره ثبت شرکت ­های شهرستان یزد به ثبت رسید. این مجموعه، منابع خوبی از حیث نیروی انسانی، ظرفیت­ های شبکه­ سازی بین­ المللی در کشورهای هدف، ارتباطات و شبکه ­سازی با صنعت، معدن و بازرگانان محل فعالیت خود (استان یزد) را دارا است و در تلاش هستیم تا در این حوزه با کوشش بیشتر، ظرفیت­ های خویش را بیش از پیش ارتقا دهیم.
آسو تجارت پارسیان یزد شرکت های همسو را رقیب نمی داند و درصدد است تا با شبکه سازی و همکاری استراتژیک با آنها، بستر و زمینه توسعه فعالیت­ های شرکت­ های مدیریت صادرات در استان یزد را ایجاد و گسترش دهد و رویکرد شبکه سازی و همکاری استراتژیک را نهادینه نماید.
این مجموعه در خصوص کیفی گرایی محصولات و خدمات صادراتی استان، پروتکل هایی را تدوین نموده تا بر مبنای آن حداقل استانداردهایی برای صادرات کالا و خدمات رعایت گردد چرا که عمیقاً باور داریم کیفیت محصولات و خدمات از اصلی ترین پارامترهای حوزه بین الملل می باشد.
آسو تجارت از حوزه وفاداری مشتریان، قطعاً یکی از اهداف غایی را دنبال خواهد نمود تا ایجاد حس ارزشمندی و به تبع آن استمرار ارائه خدمات به متقاضیان در پی آن باشد. برای رسیدن به این مهم در قالب یک برنامه وفاداری، به متقاضیان و مشتریان خود، پاداش­ های ارزشمندی ارائه می کنیم. رویکرد این برنامه ­ها، ایجاد حس ارزشمندی و وفاداری و انگیزه آفرینی برای خریدهای بیشتر یا هزینه کردن مبلغ بیشتری در هر خرید می‌دهد.
در شرکت آسو تجارت پارسیان یزد، با عنایت به ظرفیت­ ها و پتانسیل ­های کشورها و همچنین ارتباطات و شناخت ارکان شرکت و توان شبکه ­سازی که از سوی شرکت محتمل بوده است با رویکرد توسعه ارتباطات با کشورهای عضو دو اتحادیه اقتصادی بزرگ منطقه ­ای اعم از سازمان همکاری­ های اقتصادی (ECO) و اتحادیه اقتصادی اورآسیا، کشورهای روسیه، ازبکستان، ارمنستان، قزاقستان، گرجستان و افغانستان برای همکاری تجاری-اقتصادی مدنظر قرار گرفته است.
باشد که در راستای توسعه صادرات غیرنفتی کشور عزیزمان، ایران با همراهی سایر بخش های همکار، بخشی از رسالت تدوینی و شهروندی مان جامه عمل پوشیده شود. ​​​​​​​​​​

چشم انداز ما

___________

ارائه خدمات رقابتی، با کیفیت بالا و خدمات مشتری منحصر بفرد در حالی که خلاقیت، انگیزه و کار تیمی کارکنان را در به صورت مکرر و مداوم بهبود می بخشد و از فناوری های روز و پیشرفته در کنار شبکه سازی منسجم بهره خواهد برد تا ارزش افزوده بالایی را خلق کند

مأموریت ما

___________

* آموزش های مداوم کارکنان و تسلط ایشان به دانش و مهارت های روز
* ارتقا مهارت های حل مسئله و تصمیم گیری
* ​​​​​​​توجهِ کارآمد و مداوم به مشتریان

* حفظ شهرت به عنوان یک تأثیرگذار معتبر، مشتری مدار و پویا در بازار و تجارت
* ایجاد مشارکت پایدار بین شبکه های صادراتی

خدمات ما

___________

اولین گام برای حضور موفق در سطح بازارهای بین المللی، ارزیابی از وضعیت شرکت خود بر اساس شاخص های بین المللی است تا میزان توانایی شرکت برای حضور در سطح بین الملل را مورد سنجش قرار دهد. با استفاده از این بخش شما می توانید در حوزه هایی که توانایی شما به میزان کافی نمی باشد، از طریق مشاوره، آموزش، برون سپاری و ... توانایی خود را ارتقا داده و زمینه حضور موفق تر در سطح بین المللی را برای شرکت مهیا نمایید.

ارزیابی صادراتی شرکت ها

با استفاده از تحقیقات بازار، تقاضای محصول و خدمات را شناسایی خواهیم کرد. این تحقیقات سبب می شود تا موقعیت فعلی و آتی را در بازار هدف ترسیم نمود و رفتار مشتریان را پیش بینی کرد. در طرح صادراتی بیشتر بر نحوه و چگونگی حضور در یک بازار جدید و سیاست های حاکم بر این کار توجه می کند. در طرح صادراتی، به نیاز توسعه بازار شما، پاسخی شفاف خواهد داد و نقشه راه را برای شما به نمایش در می آورد.

طرح صادراتی

یکی از زیرشاخه های طرح صادراتی رسیدن به تعیین ویژگیهای کمی و کیفی محصول/خدمت است. این خدمت که عمدتاً با نام مهندسی محصول/خدمات نامیده می شود، در صورتی که در بخش تدوین طرح صادراتی صورت گرفته باشد، فاقد هزینه است. در غیر اینصورت و در صورت لزوم، برای شناسایی محصولات مشابه، پارامترهای لازم برای صادرات کالا/خدمات شما این مهم توسط شرکت صورت می گیرد.

مهندسی محصول/خدمت

یکی از چالش های اساسی شرکت ها برای تعاملات بین المللی، مبحث مذاکره است. با توجه به مرزهای فرهنگی و ملی مختلفی که با آن روبرو هستیم باید با شیوه های مختلف معاملات فروش و مذاکرات تجاری آشنا باشیم. یعنی مذاکره کنندگان در تعامل با افرادی با فرهنگ های ناهمگون هستند و باید قادر باشند سبک های مذاکرات متفاوتی را با توجه به موقعیت ارائه نمایند. بنابراین مقوله مذاکره، علم ارتباط موفق است.

مکاتبات بین المللی

تهيه و تنظیم اسناد و مدارك مورد نياز به منظور صادرات از سمت داخل کشور و همچنین احصا لیست مجوزات و گواهی های احتمالی مورد نیاز برای صادرات به کشور هدف و متعاقباً اخذ مجوزهای مربوطه یکی از پارامترهای مهم در بحث صادرات است. تهیه، تنظیم و پیگیری اسناد و مدارک صادراتی در داخل کشور به عنوان یک خدمت و احصا مجوزهای لازم برای صادرات محصول/خدمات به کشور مدنظر و پیگیری اخذ آن از مبادی ذیربط از دیگر خدمات خواهد بود.
​​​​​​​

پیگیری اسناد تجاری

قیمت گذاری محصول/خدمت

با توجه به آنکه عوامل متنوعی در بازارهای کشورهای مختلف در بحث قیمت گذاری دخیل است، لذا استراتژی قیمت¬گذاری کالا/خدمات بسیار چالش برانگیز می باشد. ارائه پیشنهاد قیمت کامل و دقیق و انتخاب شرایط فروش کمک شایانی به فروش کالای صادراتی می نماید.
محاسبه هزینه های اضافه ای که این مسئله گاهی منجر به ایجاد قیمت تمام‌شده بسیار بالا برای کالا ی صادراتی می‌شود و ضرورت آن را مدیریت نمود

کانال توزیع

کانال‌های توزیع که برگرفته از حمل و نقل، مدیریت موجودی کالا، خدمات پشتیبانی محصول است، نقش مهمی را در توزیع و بازاریابی موفق همه محصولات ایفا می‌کنند. آن‌ها دارای ارتباط متفاوت، تخصص و دانش گسترده‌ای از محصولات هستند. بازارهایی با رشد سریع و افزایش پیچیدگی‌های توزیع، تقاضا و نیاز به کانال‌های توزیع را افزایش داده‌اند. یکی از هنرها، کاهش فاصله بین نقطه تولید محصول/ارائه خدمت و نقطه مصرف است.

مشاوره و مدیریت ریسک

تجارت بین الملل، به سبب تفاوت فرهنگی، اجتماعی، قوانین و ضوابط و ... عمدتاً در معرض خطرات مختلفی، چه در داخل کشور و چه در کشورهای مقصد قرار دارد. برای محفوظ ماندن در برابر این خطرات احتمالی، لازم است تا منابع هر خطر/ریسک شناسایی شده و سپس آنها را به حداقل تقلیل داد. مشاوره در زمینه علل این ریسک ها و ارائه راهکار از سوی مشاورین ذیصلاح، گام مهمی در مدیریت ریسک است که از سوی این شرکت به متقاضیان ارائه می گردد.

وحیدرضا خباززاده یزدی

رئیس هیئت مدیره

امین فلاح

نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

احسان مصطفی ئیان

عضو هیئت مدیره

11

پروژه ها

3

شعب خارجی

3

شرکت تحت پوشش

5

پرسنل همکار

1396

1397

1398

1399

اخذ مجوز برگزاری نمایشگاه کشورهای عضو سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) در شورای برنامه ریزی این سازمان بین المللی

استقرار در مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری یزد

تأسیس شرکت آسو تجارت پارسیان یزد با هدف کمک به تکمیل پازل صادرات استان یزد

​توسعه فعالیت ها ادامه دارد...

شرکای تجاری

___________

صدر بازرگان یزد

کنسرسیوم صادراتی سنگ استان یزد

شرکت "فاندر" چین

ارتباط با ما

___________

تلفن تماس
​​​​​​​آدرس

31389 - 035
شهر میراث جهانی یزد، خیابان کاشانی، جنب کوچه شهدای مکتب امام، پلاک 1431
شهر میراث جهانی یزد، خیابان مطهری، پارک علم و فناوری یزد

ایمیل

Info@Asou-emc.ir

ما خود را ملزم به پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات شما می دانیم، لذا سبب افتخار است از راه های ذکر شده با ما در ارتباط باشید.

شنبه تا پنجشنبه
                           9 الی 16

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آسو تجارت پارسیان یزد می باشد.